Üld- ja ostutingimused

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Alliku Meened OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga https://allikumeened.ee. Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Konkreetse tellimuse kättetoimetamise aja kohta saate infot meile helistades või e-maili kirjutades. Tarne käib üldjuhul läbi SmartPost’i, Omniva või tellimusele ise järele tulles.

Makse- ja tarnetingimused
Täpsema info makse- ja tarnetingimuste kohta leiab meie makse- ja tarnetingimuste lehelt.
Makseviisid ja arvelduse valuuta
Kauba eest saab tasuda esitatud arve alusel. Kõik arveldamine toimub eurodes.
Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet
Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun
kiri aadressile info@allikumeened.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida
soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine
Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile info@allikumeened.ee.

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada! Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused. Puuduse hüvitamise alla ei kuulu järgmised vead, mis on tekkinud: välistel põhjustel ehk ostja poolt tahtlikult või tahtmatult põhjustatud kahjustus  hooletusest või toote valest kasutamisest tekkinud kahjustus toote tavapärane kulumine.

Makse- ja tarnetingimused
Kauba eest tasumine
Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, vajutage lehe paremal ülemises osas olevale ostukorvi ikoonile, mis viib Teid ostukorvi lehele. Kui Te ei soovi rohkem tooteid korvi lisada, kontrollige üle oma ostukorvi sisu, valige kohaletoimetamise meetod ning siis vajutage “Mine maksma” nupule.

Tellimuse vormistamisel täitke tärniga tähistatud väljad. Kui olete valinud kaubale ise järele tulemise variandi, valige „Pakiautomaadi“ lahtris valik „Ei soovi pakiautomaati.“ Jätkake edasi ja kui on mingit lisainfot, mis on vajalik  märkida, täitke lahter, kui mitte, jätkake järgmisele lehele.

Vaadake veel oma tellimus üle. Kui olete läbi lugenud ja aru saanud üld- ja maksetingimustest, tehke linnuke vastavale väljale ja vajutage “Esita tellimus” nupule. Tehke toodete eest ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta tellimuse numbrit ülekande selgituses. Tellimuse arve saad ka automaatselt oma e-mailile. Vastavalt valitud kätte
toimetamise viisile, paneme paki teele pärast makse kättesaamist.

Kauba kättetoimetamine
Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Pakk saabub tellimuse kinnitamisel Teie poolt valitud pakiautomaadi asukohta. Teile saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum uksekoodiga, mille alusel te kauba pakiautomaadist kätte saate.

Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires. Reeglina jõuab kaup kohale 3-7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust ja kui Teie soovite oma tellimuse kohta infot siis kindlasti kirjutage või helistage!
Tavatellimused postitame tavaliselt 1-4 tööpäeva jooksul. Pakiautomaatidega tarne puhul on transpordi maksumus vastavalt paki suurusele, kuid üldjuhul mitte rohkem kui 3.99 eurot. Kui soovid ise järgi tulla, siis saab tooted kätte ka meie staabist, Alliku külast, Saue vallast. Täpsemad juhised vajadusel.

SmartPost
SmartPOST on lihtsaim moodus kauba kättesaamiseks – automaadist saab paki kätte mugavalt
ja Teile sobival ajal.
Tellimuse vormistamisel valige kättetoimetamise viisiks SmartPost ning seejärel valige
automaat, kuhu kaupa saada soovite.
Pakiautomaadi uksekood saabub teile nii SMS-i kui E-maili teel – sellega saate oma paki kätte.