Alliku Meened OÜ visiooniks on luua meenutusesemeid, mis aitavad meil hoida oma silmad Jumala Sõnal ja Tema tõotustel. Tootevalik aja jooksul täieneb, kuid loodame, et leiad siit midagi meelepärast juba praegu.

Ostes tooteid Alliku Meened valikust, toetad ka erinevaid heategevusprojekte Eestis ja mujal maailmas. Erinevatest tootekirjeldustest leiab infot projektide kohta, mida toetatakse.

Jumal andis oma rahvale kunagi korralduse, et tema seadused oleks alati nende silme ees ja südames:
“Ja pange siis need mu sõnad oma südamesse ja hinge, siduge need tähiseks oma käe peale ja need olgu laubanaastuks teie silmade vahel; õpetage neid oma lastele, rääkides neist kojas istudes ja teed käies, magama heites ja üles tõustes! Ja kirjuta need oma koja piitjalgade ja väravate peale, et teie ja teie lapsed elaksid sellel maal, mille Issand vandega teie vanemaile on tõotanud anda neile, niikaua kui taevas on maa kohal!” 5 Moosese 11:18-21

Kerge on Jumala Sõna unustada, kui meie silme ette ja kõrvu kostab rohkelt kõike muud. Siin lehel on võimalus sul valida tooteid, mis kannavad ja aitavad silme ees hoida Häid Sõnumeid.

Ettevõtte asutaja on Tiina Alt. Naine, abikaasa ja kolme lapse ema, kes unistab sellest, et Jumala Sõna saaks suurema osa meie elus, mõtteviisides ja väärtushinnangutes ning et ka meie järeltulev põlvkond võiks kogeda selle püsivust, ajakohasust ja kehtivust!